Do wyboru mają Państwo następujące ubezpieczenia:

 • obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdu

oraz dobrowolne ubezpieczenia:

 • ubezpieczenie Autocasco

(czyli ubezpieczenie auta od kradzieży, zniszczenia na skutek np. stłuczki z innym autem, uderzenia w drzewo, słupek, zwierzę lub dewastację pojazdu przez inne osoby)

 • ubezpieczenie szyb od stłuczenia

(dzięki temu ubezpieczeniu jeśli dojdzie do pęknięcia lub zbicia szyby, Ubezpieczyciel zorganizuje nam naprawę w wytypowanym przez niego warsztacie, wykorzystując do naprawy tzw zamienniki. Mając odrębne ubezpieczenie szyb – szkoda taka nie wpłynie na zapis Państwa szkodowości)

 • ubezpieczenie Auto Pomoc (ubezpieczenie assistance)

(mając takie ubezpieczenie będą mieli Państwo pomoc assistance 24h w przypadku wypadku, awarii lub kradzieży auta. Mogą Państwo liczyć np. na naprawę auta na miejscu zdarzenia-jeśli to możliwe, holowanie auta, dostarczenie auta zastępczego, zorganizowanie noclegu w hotelu gdy auto odmówiło posłuszeństwa)

 • ubezpieczenie NNW

(to ubezpieczenie gwarantujące wypłatę świadczenia kiedy doznamy trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci i jest to zdarzenie związane z pojazdem. W tragicznych momentach będzie to dodatkowym świadczenie, które przyda się m.in. na leczenie, rehabilitację)

 • ubezpieczenie Minicasco

(to uszczuplona wersja ubezpieczenia AC. Obejmuje głównie kradzież auta oraz – w zależności od ofert Ubezpieczycieli – wypłatę za szkodę całkowitą lub za szkodę na skutek zdarzeń losowych np. pożar. Atutami Minicasco jest to, że koszt tego ubezpieczenia jest symboliczny oraz to, że wykupienie Minicasco tworzy  historię bezszkodowości w AC (co może się Państwu  przydać kupując za jakiś czas pełne AC , wówczas skorzystają już Państwo z wypracowanych zniżek=niższej ceny )

Oferuję ubezpieczenia wielu Zakładów Ubezpieczeń, które proponują ubezpieczenia z różnymi zakresami ochrony np. :

ubezpieczenie Autocasco może być w wariancie od tzw wszystkich zdarzeń (wówczas to, co nie jest wyłączone – jest objęte ubezpieczeniem) lub w opcji od tzw ryzyk nazwanych (czyli tylko tych konkretnie wymienionych w warunkach ubezpieczenia).

Assistance może oferować holowanie uszkodzonego lub zepsutego auta na max 100, 200, 400, 1200 km lub nawet w opcji BEZ limitu km zarówno w Polsce jak i w Europie!

Jest więc w czym wybierać.

Każdy z Państwa ma inną sytuację i inne potrzeby, stąd spokojna rozmowa i omówienie Państwa potrzeb, jak i dostępnych ofert rynkowych może zaowocować tym, że otrzymają Państwo dokładnie to, czego Państwo oczekiwali.

Ogólne warunki ubezpieczenia dostępne w biurze lub do wysłania na Państwa e-mail

Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj jeszcze tutaj

.

Co zrobić kiedy sprzedamy pojazd?

Posłuchasz o tym w moim krótkim filmie.

Natomiast w skrócie:

 • ubezpieczenia dobrowolne (AC, NNW, Assistance…) będą rozwiązane z datą sprzedaży pojazdu i otrzymasz zwrot nadpłaconej kwoty
 • obowiązkowe OC (tylko ono) – „podąża” za nowym właścicielem pojazdu i to nowy właściciel decyduje czy chce korzystać z tej polisy czy też kupi sobie własną
 • w ciągu 14 dni osoba, która sprzedała pojazd powinna powiadomić Ubezpieczyciela o fakcie sprzedaży, np. wysyłając umowę kupna sprzedaży na e-mail Zakładu Ubezpieczeń (jeśli chcesz otrzymać zwrot nadpłaconej składki – napisz krótkie pismo o treści, którą również podaje w filmiku)
 • jeśli jesteś szczęśliwym nabywcą pojazdu, również skontaktuj się z Ubezpieczycielem, którego polisę OC otrzymałeś wraz z pojazdem. Ważne jest to pod kątem tego, by dowiedzieć się czy polisa OC jest w całości opłacona, czy Ubezpieczyciel przeprowadzi rekalkulację składki, co może Ciebie finansowo zaboleć.
 • Pamiętaj jednak, że jako nowonabywca pojazdu masz prawo jeździć z polisą OC zbywcy do końca okresu jej trwania (i ta polisa sama się nie odnowi!). Możesz również polisę OC zbywcy pojazdu w każdej chwili wypowiedzieć i kupić własną.

Porozmawiajmy o ubezpieczeniu samochodu, ubezpieczeniu OC, ubezpieczeniu AC, ubezpieczeniu assistance, ubezpieczeniu szyb.

Jestem do Państwa dyspozycji!

Chcesz być na bieżąco: 

YouTube

TikTok

Instagram

Facebook